Правила життя

Правила життя Івана Павла II

Хоча Папа і був дуже сучасним і відкритим, він залишився вірним традиційним християнським цінностям. Іван Павло засуджував гомосексуалізм, аборти, розлучення, дошлюбні і позашлюбні зв’язки та контроль над народжуваністю.

Запам’ятайте, ніколи не пізно змінити своє життя, впустити Христа у свій дім, навчитися бути терплячими, бути собою і не відрікатися від істини“.

“Відкрийте свої серця і не перетворюйте їх на в’язницю зневіри та сумнівів”.

Для християнина ситуація ніколи не безнадійна“.

Мрії – це “еліксир молодості“.

Не зраджуйте своєму покликанню, адже тільки тоді можна бути у гармонії з собою, коли ти займаєшся тією справою, яку любиш“.

“Не бійтесь ризикувати заради доброї справи, не лякайтеся, коли потрібно відстоювати справедливість, цурайтеся лицемірства та зла”.

“Прощайте своїм ворогам і живіть далі. Ненависть знищує людину, руйнує її душу, відволікає від головного – від краси світу і неповторності свого життя”.

“Будьте добрими до світу, навіть якщо він готовий розіпнути вас, навіть якщо світ відвертається від вашої допомоги і відповідає лицемірною жорстокістю на ваше милосердя”.

Майбутнє починається сьогодні, а не завтра. Навчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем. Минуле змінити не в наших силах, майбутнє – для нас невідоме. І тільки сьогодні маємо можливість стати краплею щирості у бурхливих хвилях океану життя“.

Війни – це поразка людяності“.

“Соціальної справедливості не можна досягти жорстокістю. Жорстокість знищує те, що хоче створити”.

Я благаю вас! Ніколи, ніколи не втрачайте надії, не майте сумнівів, ніколи не втомлюйтеся і ніколи не сумуйте. Не бійтеся“.

Всім чоловікам та жінкам довірено завдання створити їхнє власне життя: у певному сенсі вони мають перетворити його на твір мистецтва, на шедевр“.

“Як функціонує сім’я, так функціонує народ і так функціонує весь світ, у якому ми живемо”.

Повага до людської гідності кожної жінки – є обов’язком кожного чоловіка. Любов між чоловіком і жінкою є неможливою без жертв і самозречення“.

Мусите вимагати від себе навіть тоді, коли інші нічого від вас не вимагають. Людина не може бути лише вихованою кимось – мусить виховувати саму себе“.

Якщо Він (Бог, – “24”) просить у вас велику частку, так це тому, що Він знає, що ви можете багато дати.

Стаємо тим багатші, що більше непотрібних речей можемо відкинути“.

Зумійте справедливо оцінити те, що є у вас та навколо вас. Навчіться цінувати, розрізняти, вибирати“.

“Як можна любити невидимого Бога, не люблячи ближнього, який поруч?”

https://24tv.ua/statti_tag4571

Фото з сайту https://odnogrupniki.com.ua